Середа, 18.10.2017, 12:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Коломацької РДА

Меню
Радимо відвідати
Погода
GISMETEO: Погода по смт.Коломак
Новини Освіта. U..

2016-2017 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

      Маслій Денис          І місце       8 клас     Шелестівський НВК
    Кісь Іван                  І місце       11 клас   Різуненківський НВК
    Гаврась Михайло    ІІ місце      9 клас    Шелестівський НВК 
    Жила Анна               ІІІ місце   8 клас     Коломацький  НВК
    Буяло Тетяна           ІІІ місце   9 клас     Коломацький  НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

   Рибалка Світлана         ІІ місце        10 клас   Шелестівський НВК      
    Половик Артем             ІІІ місце       9 клас     Коломацький  НВК
    Красавіна Анастасія     ІІІ місце      11 клас    Коломацький  НВК
    Калюжний Владислав ІІІ місце       11 клас    Різуненківський НВК
    Прилуцька Анна           ІІІ місце       10 клас     Шелестівський НВК 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

     Кісь Марина               І місце       11 клас     Коломацький  НВК
    Цапенко Альона       І місце        10 клас    Коломацький  НВК
    Алькема Альбіна      ІІ місце      11 клас    Коломацький  НВК
    Василенко Сніжана  ІІІ місце   10 клас     Коломацький  НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

   Івахно Олег                         І місце       8 клас     Коломацький  НВК
     Буяло Тетяна                      І місце       9 клас     Коломацький  НВК
     Балкова Анна                     І місце      10 клас    Шелестівський НВК
     Калюжний Владислав       І місце      11 клас    Різуненківський НВК
     Пащенко Дмитро               ІІ місце      8 клас     Шелестівський НВК
     Різуненко Дарина              ІІ місце      9 клас      Коломацький  НВК
     Василенко Сніжана           ІІ місце      10 клас    Коломацький  НВК
     Андрійченко Олександр   ІІ місце      11 клас    Коломацький  НВК
     Чижик Владислав            ІІІ місце     8 клас      Коломацький  НВК
     Тихонова Алла                 ІІІ місце     9 клас      Різуненківський НВК
     Бондар Тетяна                  ІІІ місце   10 клас      Шелестівський НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

   Лупа Дмитро                           І місце         8 клас    Шелестівський НВК
    Бондар Юлія                           І місце        9 клас     Коломацький  НВК
    Балкова Анна                         І місце         10 клас  Шелестівський НВК 
    Бойко Святослав                    І місце        11 клас   Різуненківський НВК    
    Половик Артем                       ІІ місце       8 клас     Коломацький  НВК
    Зайченко Наталія                   ІІ місце       9 клас    Різуненківський НВК
    Животинський Артем             ІІ місце      10 клас   Різуненківський НВК
    Бобонець Маргарита             ІІ місце        11 клас  Коломацький НВК
    Калюжний Владислав            ІІ місце      11 клас    Різуненківський НВК
    Івахно Олег                            ІІІ місце     8 клас     Коломацький  НВК
    Буяло Тетяна                          ІІІ місце     9 клас     Коломацький НВК 
    Похитайло Юлія                     ІІІ місце     10 клас   Коломацький НВК 
    Фалалєєв Ілля                        ІІІ місце     11 клас   Коломацький НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

   Бездітко Максим                    ІІІ місце       6 клас    Коломацький НВК
     Чигрин Владислав                 ІІІ місце       6 клас    Коломацький НВК
     Несольона Людмила             ІІІ місце       7 клас    Коломацький НВК
     Івахно Олег                            ІІІ місце      8 клас     Коломацький  НВК
     Буяло Тетяна                          ІІІ місце     9 клас     Коломацький НВК 
     Алькема Альбіна                    ІІІ місце     10 клас   Коломацький НВК
     Кісь Марина                            ІІІ місце     11 клас   Коломацький НВК 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

  Похитайло Юлія                      І місце       10 клас    Коломацький НВК
    Несольона Людмила             ІІ місце       7 клас    Коломацький НВК  
   Лупа Дмитро                           ІІ місце      8 клас    Шелестівський НВК
    Чижик Владислав                  ІІ місце      8 клас     Коломацький НВК
    Балкова Анна                         ІІ місце      10 клас   Шелестівський НВК
    Кісь Марина                            ІІ місце      11 клас   Коломацький НВК   
   Сербул Катерина                   ІІІ місце     7 клас    Коломацький НВК
    Таранов Юрій                         ІІІ місце    8 клас     Шелестівський НВК
    Буяло Тетяна                          ІІІ місце    9 клас     Коломацький НВК 
    Василенко Сніжана                ІІІ місце   10 клас    Коломацький НВК 
    Красавіна Анастасія               ІІІ місце   11 клас    Коломацький НВК  

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

   Холодна Каріна                      ІІІ місце       8 клас    Шелестівський НВК
    Мирошник Світлана                ІІІ місце       9 клас    Шелестівський НВК
    Бондар Тетяна                         ІІІ місце       10 клас  Шелестівський НВК
    Пащенко Владислава              ІІІ місце      11 клас  Шелестівський НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

    Половик Артем                       І місце      8 клас       Коломацький НВК
     Буяло Тетяна                         І місце      9 клас        Коломацький НВК
     Балкова Анна                        І місце      10 клас      Шелестівський НВК
     Кісь Марина                           І місце      11 клас      Коломацький НВК
     Івахно Олег                           ІІ місце     8 клас        Коломацький НВК
     Обихвост Руслан                   ІІ місце     9 клас        Коломацький НВК
     Алькема Альбіна                   ІІ місце     10 клас      Коломацький НВК
     Сисоєва Інна                          ІІ місце     11 клас      Коломацький НВК
     Овчаренко Аліна                   ІІІ місце     8 клас       Різуненківський НВК
     Замет Дарія                            ІІІ місце    9 клас       Різуненківський НВК
     Василенко Сніжана               ІІІ місце    10 клас     Коломацький НВК
     Бойко Святослав                    ІІІ місце    11 клас    Різуненківський НВК
 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

   Половик Артем                       І місце      8 клас       Коломацький НВК
     Буяло Тетяна                         І місце      9 клас        Коломацький НВК
     Алькема Альбіна                   І місце      10 клас      Коломацький НВК
     Кісь Марина                           І місце      11 клас      Коломацький НВК 
     Холодна Карина                    ІІ місце     8 клас        Шелестівський НВК
     Різуненко Дарина                  ІІ місце     9 клас        Коломацький НВК
     Василенко Сніжана               ІІ місце     10 клас      Коломацький НВК
     Бобонець Маргарита             ІІ місце      11 клас      Коломацький НВК
     Чижик Владислав                  ІІІ місце     8 клас       Коломацький НВК
     Бондар Юлія                          ІІІ місце      9 клас       Коломацький НВК 
     Рибалка Світлана                  ІІІ місце      10 клас     Шелестівський НВК
     Завгородня Валерія              ІІІ місце      11 клас     Коломацький НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

   Холодна Карина                    ІІ місце     8 клас        Шелестівський НВК
     Мирошник Світлана              ІІ місце      9 клас       Шелестівський НВК
     Бондар Тетяна                       ІІ місце      10 клас      Шелестівський НВК
     Пащенко Владислава           ІІ місце       11 клас     Шелестівський НВК
     Пащенко Дмитро                  ІІІ місце      8 клас       Шелестівський НВК
     Різуненко Дарина                ІІІ місце      9 клас       Коломацький НВК
     Олексійчик Вероніка           ІІІ місце     10 клас      Шелестівський НВК
     Калюжний Владислав         ІІІ місце     11 клас      Різуненківський НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

      Івахно Олег                      ІІ місце     8 клас         Коломацький НВК
     Костенко Неля                ІІ місце    10 клас        Коломацький НВК
     Бондар Тетяна                ІІ місце    10 клас        Шелестівський НВК
     Фалалєєв Ілля                 ІІ місце    11 клас        Коломацький НВК
     Обихвост Руслан            ІІІ місце      9 клас        Коломацький НВК
     Чарнота Дмитро              ІІІ місце    10 клас       Коломацький НВК
     Кісь Іван                           ІІІ місце    11 клас       Різуненківський НВК
     Калюжний Владислав     ІІІ місце    11 клас       Різуненківський НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

   Буяло Тетяна                     І місце     9 клас      Коломацький НВК
    Василенко Сніжана           І місце    10 клас     Коломацький НВК
    Балкова Анна                     І місце    10 клас     Шелестівський НВК
    Крицька Маргарита           І місце    11 клас     Шелестівський НВК
    Бондар Юлія                      ІІ місце    9 клас      Коломацький    НВК
    Сітнікова Валерія              ІІ місце   10 клас     Різуненківський НВК
    Бобонець Маргарита        ІІ місце   11 клас     Коломацький  НВК
    Калюжний Владислав      ІІ місце    11 клас    Різуненківський НВК
    Рибалка Світлана             ІІІ місце   10 клас    Шелестівський НВК
    Сисоєва Інна                     ІІІ місце   11 клас    Коломацький  НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

   Буяло Тетяна           ІІ місце    9 клас    Коломацький   НВК
    Цапенко Альона      ІІІ місце  10 клас  Коломцький    НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

   Різуненко Дарина                І місце       9 клас         Коломацький  НВК
     Паймаш Артем                     І місце      10 клас       Коломацький  НВК
     Кісь Марина                          І місце      11 клас       Коломацький  НВК 
     Обихвост Руслан                 ІІ місце      9 клас        Коломацький  НВК
     Похитайло Юлія                 ІІ місце     10 клас       Коломацький  НВК
     Корень Денис                      ІІ місце     11 клас       Коломацький  НВК
     Андрійченко Олександр   ІІІ місце    11 клас      Коломацький  НВК
     Фалалєєв Ілля                    ІІІ місце    11 клас      Коломацький  НВК
 

 

    

      

   

     

   

    

    

    

    

    

    

 

 

      

      

      

       

  

    

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Clock full
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форум директорів
Форма входу

Новини Педпреса
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RVO Kolomak © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz