Четвер, 14.12.2017, 21:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Коломацької РДА

Меню
Радимо відвідати
Погода
GISMETEO: Погода по смт.Коломак
Новини Освіта. U..

2017-2018 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Маслій Денис                І місце       9 клас     Шелестівський НВК

Зіроян Альберт             І місце       8 клас     Шелестівський НВК
Ракитянська Тамара     І місце       9 клас     Коломацький  НВК
Лябах Дмитро                І місце       11 клас   Коломацький  НВК
Животинський Артем   ІІ місце      11 клас    Різуненківський НВК
Вороненко Микола       ІІІ місце      9 клас     Коломацький  НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Лупа Дмитро                 ІІ місце        9 клас     Шелестівський НВК
Пащенко Дмитро         ІІ місце        9 клас     Шелестівський НВК
Балкова Анна               ІІ місце      11 клас     Шелестівський НВК
Рибалка Світлана        ІІ місце       11 клас    Шелестівський НВК
Бондар Тетяна             ІІ місце       11клас     Шелестівський НВК
Костенко Неля             ІІ місце        11 клас   Коломацький НВК 
Івахно Олег                  ІІІ місце      9 клас      Коломацький НВК
Половик Артем            ІІІ місце      9 клас      Коломацький НВК
Чижик Владислав        ІІІ місце      9 клас      Коломацький НВК
Алькема Альбіна         ІІІ місце      11 клас    Коломацький НВК
Немченко Владислав  ІІІ місце       9 клас    Різуненківський НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України

Лупа Дмитро                 ІІ місце        9 клас     Шелестівський НВК
Алькема Альбіна         ІІ місце        11 клас    Коломацький НВК
Бондар Юлія                ІІІ місце      10 клас     Коломацький НВК
Саєнко Марина            ІІІ місце       11 клас    Коломацький НВК
Назаренко Віталій       ІІІ місце       8 клас     Різуненківський НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Рибалко Ігор                   І місце    6 клас    Коломацький НВК
Андреєва Юлія               І місце    7 клас    Шелестівський НВК
Колісник Юлія                  І місце   8 клас    Коломацький НВК
Холодна Каріна               І місце   9 клас    Шелестівський НВК
Обихвост Руслан            І місце   10 клас  Коломацький НВК
Похитайло Юлія              І місце    11 клас  Коломацький НВК
Янжула Єлизавета         ІІ місце   6 клас    Шелестівський НВК
Березовська Анастасія ІІ місце   7 клас    Шелестівський НВК
Бондар Тетяна                ІІ місце   11 клас  Шелестівський НВК
Талавиря Юлія                ІІ місце    8 клас   Різуненківський НВК
Івахно Олег                     ІІ місце    9 клас   Коломацький НВК
Межерицька Ганна        ІІІ місце   6 клас    Коломацький НВК
Чигрин Владислав         ІІІ місце   7 клас   Коломацький НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Цапенко Альона             І місце    11 клас  Коломацький НВК

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Нечаєва Ірина                І місце           3 клас        Різуненківський НВК
Кисільова Софія           ІІ місце          3 клас        Коломацький НВК
Крамврь Дар’я               ІІІ місце         3 клас        Шелестівський НВК
Колодочка Владислав  І місце          4 клас         Шелестівський НВК
Куклін Максим                ІІ місце         4 клас         Різуненківський НВК
Межерицький Максим  ІІІ місце         4 клас         Коломацький НВК 

ІІ етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
 

Різуненко Поліна           І місце          5 клас         Коломацький НВК

 Ткаченко Дмитро          ІІ місце         5 клас          Коломацький НВК

 Грицюк Валерія             ІІІ місце       5 клас          Різуненківський НВК
Сторожко Катерина      ІІ місце        6 клас          Різуненківський НВК
Рибалко Ігор                  ІІ місце        6 клас          Коломацький НВК
Федоренко Кирил          ІІІ місце      6 клас          Шелестівський НВК
Сорока Світлана            ІІІ місце      6 клас          Коломацький НВК
Бару Ніколь                    ІІ місце       7 клас           Коломацький НВК
Андреєва Юлія              ІІІ місце      7 клас           Шелестівський НВК
Бездітко Лілія                 ІІІ місце     7 клас           Різуненківський НВК
Талавиря Ілона              ІІ місце       8 клас           Шелестівський НВК
Колісник Юлія                 ІІІ місце     8 клас          Коломацький НВК
Лупа Дмитро                   ІІ місце       9 клас          Шелестівський НВК
Івахно Олег                    ІІІ місце       9 клас          Коломацький НВК
Подпрятова Анна           ІІ місце      10 клас       Різуненківський НВК
Похитайло Юлія              І місце       11 клас       Коломацький НВК 
Саєнко Марина               ІІ місце       11 клас      Коломацький НВК
Василенко Сніжана        ІІІ місце      11 клас      Коломацький НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Скляров Владислав      І місце     8 клас     Шелестівський НВК       
Лупа Дмитро                   І місце    9 клас      Шелестівський НВК 
Бондар Юлія                   І місце    10 клас    Коломацький НВК
Паймаш Артем               І місце     11 клас   Коломацький НВК                   
Половик Артем             ІІ місце    9 клас     Коломацький НВК        
Цапенко Альона           ІІ місце    11 клас    Коломацький НВК                   
Різуненко Дарина         ІІ місце    10 клас   Коломацький НВК       
Талавиря Ілона             ІІ місце     8 клас    Шелестівський НВК                        
Похитайло Юлія            ІІІ місце   11 клас   Коломацький НВК        
Сербул Катерина         ІІІ місце    8 клас    Коломацький НВК    
Животинський Артем  ІІІ місце   11 клас   Різуненківський НВК 
Немченко Владислав  ІІІ місце    9 клас     Різуненківський НВК 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Чигрин Вадим                     І місце      7 клас   Коломацький НВК
Олексійчик Олександра    І місце      8 клас   Шелестівський НВК
Холодна Каріна                  І місце      9 клас   Шелестівський НВК
Олексійчик Вероніка         І місце     11 клас  Шелестівський НВК
Алькема Альбіна               ІІ місце    11 клас  Коломацький НВК
Кулик Віталій                     ІІ місце     7 клас    Коломацький НВК
Кузьменко Анна                 ІІ місце     8 клас    Коломацький НВК
Березовська Анастасія    ІІІ місце    7 клас    Шелестівський НВК
Несольона Альона            ІІІ місце   8 клас     Коломацький НВК

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Назаренко Віталій       І місце        8 клас       Різуненківський НВК
Саєнко Марина             І місце       11 клас     Коломацький НВК
Несольона Людмила   ІІ місце      8 клас      Коломацький НВК
Сітнікова Валерія         ІІ місце      11 клас     Різуненківський НВК  
Івахно Олег                   ІІ місце       9 клас      Коломацький НВК
Обихвост Руслан         ІІ місце      10 клас     Коломацький НВК
Давидов Олександр    ІІІ місце      8 клас      Різуненківський НВК  
Немченко Станіслав    ІІІ місце      9 клас      Різуненківський НВК
Сургай Микола             ІІІ місце      9 клас       Коломацький НВК
Василенко Сніжана     ІІІ місце      11 клас     Коломацький НВК
Бездітко Ярослав        ІІІ місце      11 клас     Різуненківський НВК  
 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Чигрин Владислав             ІІІ місце            7 клас       Коломацький НВК
Талавиря Ілона                  ІІІ місце            8 клас       Шелестівський НВК

 

 

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Clock full
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форум директорів
Форма входу

Новини Педпреса
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RVO Kolomak © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz