П`ятниця, 24.11.2017, 10:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Коломацької РДА

Меню
Радимо відвідати
Погода
GISMETEO: Погода по смт.Коломак
Новини Освіта. U..

березень


30 березня 2017 року відповідно до плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на базі Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області була проведена методична студія для керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів предмета «Захист Вітчизни» за темою «Використання цифрових комп’ютерних комплексів у навчальному процесі предмета «Захист Вітчизни». Під час роботи студії реалізовано наступні завдання:
– ознайомлено керівників Р(М)МО з особливостями використання цифрових комп’ютерних комплексів під час навчально-виховного процесу з предмета «Захист Вітчизни»;
– надано практичну допомогу щодо організації навчальних стрільб з використанням електронного тиру;
– актуалізовано питання щодо  посилення практичної складової навчання предмета «Захист Вітчизни»;
– надано методичні рекомендації щодо організації та проведення навчально-польових зборів у 2016/2017 навчальному році.
У заході взяли участь 42 особи з Харківської області та м. Харкова.
В проведенні методичної студії взяли участь представники: Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Департаменту освіти Харківської міської ради, Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», ліцею з посиленою та фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради, Харківського Національного університету Повітрях Сил ім. Івана Кожедуба.


30 березня 2017 року в Комунальному вищому навчальному закладі «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проведено науково-практичний обласний семінар за темою «Формування патріотичної життєвої стратегії дітей та молоді в умовах позашкільного навчального закладу».
Учасники семінару розглянули організаційно-педагогічні аспекти формування ефективних життєвих стратегій у дітей та учнівської молоді в умовах позашкільного навчального закладу; ознайомилися з кращими практиками освітян Харківського регіону щодо формування патріотично спрямованої стратегії життя молодої особистості; обговорили практичний досвід використання сучасних ресурсів розвитку патріотичних почуттів молодої особистості в умовах позашкільного навчального закладу.


29 березня 2017 року у Комунальному вищому навчальному закладі «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проведено методичну студію за темою: «Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства».
У заході взяли участь спеціалісти місцевих органів управління освітою, методисти районних (міських) методичних кабінетів, відповідальних за організацію дошкільної освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи навчально-виховних комплексів обласного підпорядкування, керівники Р(М)МО педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів.
Під час роботи методичної студії розглянуто питання щодо стану розвитку мережі дошкільних навчальних закладів Харківської області за результатами статистичної звітності, роботи електронної системи реєстрації до дошкільних навчальних закладів регіону.
Визначено шляхи реалізації педагогіки партнерства в умовах дошкільного навчального закладу; ознайомлено з найкращими практиками освітян Харківської області щодо використання потенціалу Інтернет-ресурсів у роботі з батьками, громадськістю; презентовано практичний досвід роботи закладів стосовно реалізації педагогіки партнерства у взаємодії педагогів з дітьми, батьками та громадськістю.


24.03.2017 року відділом освіти та сектором у справах молоді  і спорту Коломацької РДА  на базі Коломацького НВК  був організований та проведений районний етап  з волейболу серед юнаків та дівчат.
Результати змагань:
Серед дівчат
І місце – Коломацький НВК
ІІ місце – Різуненківський НВК
ІІІ місце – Шелестівський НВК
Серед юнаків
І місце – Коломацький НВК
ІІ місце – Шелестівський НВК
ІІІ місце – Різуненківський НВК
Команди отримали спортивні кубки та грамоти  від голови Коломацької РДА та голови Коломацької районної ради

          


Програма районної березневої педагогічної декади за темою «Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства» 22-31.03.2017 року


МОН надало грифи підручникам для 9-го класу    Грифи надані за результатами першого етапу конкурсу підручників для учнів 9-х класів

Міністерство освіти затвердило перелік підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». 


21 березня в фойє Шелестівського НВК відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому герою АТО Литвиненку Ю.Ю. На урочистому відкритті меморіальної дошки були присутні: мати загиблого героя Литвиненко Наталія Микитівна,  голова районної державної адміністрації Яцюк Сергій Миколайович. Шелестівський сільський голова Гуртовий Володимир Григорович,  заступник голови Коломацької районної ради Усань Оксана Василівна, а також учасники АТО, друзі, знайомі,учнівський та педагогічний колектив. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого земляка і всіх військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. 

       


Наказ Мінмолодьспорт № 4665 від 15.12.16 року   Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України


Затверджені нові нормативи з фізичної підготовки дітей  Мінмолодьспорт затверджені нові тести для проведення оцінювання фізичної підготовленості

Міністерством молоді та спорту затверджені нові тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення, що почнуть діяти у 2017 році


Лист МОН № 1/9-149 від 13.03.17 року  Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році


Лист МОН України від 13.03.2017 № 1/9-146  Щодо заходів до 100-ліття від початку Української революції 1917-1921 років


9 березня 2017 року в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості Харківської обласної ради відбудуться урочистості, присвячені 203-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, у межах яких будуть вручені дипломи переможцям обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів.


До дня народження Т.Г.Шевченка в загальношкільних навчальних закладах району пройшли загальношкільні лінійки 

      


     З повагою, начальник відділу освіти Левонюк Т.Д.


1 березня 2017 року відповідно до планів роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на базі Валківського ліцею імені О. Масельського Валківської районної ради Харківської області для керівників місцевих органів управління освітою проведено науково-практичний семінар за темою «Управління розвитком освітнього округу як центром освітнього простору громади».
У роботі семінару взяли участь представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», Валківської районної державної адміністрації, районної та міської рад, начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти області (всього 47 осіб).
Програма семінару складалася з питань нормативно-правового забезпечення функціонування освітніх округів та опорних закладів області; організації освітнього округу як моделі модернізації освітнього простору в сільській місцевості, забезпечення рівного доступу дітей сільської місцевості до якісної освіти; організації методичної роботи з педагогами в умовах освітнього округу. Також презентовано перший досвід організації діяльності Валківського освітнього округу та опорного загальноосвітнього навчального закладу – Валківського ліцею імені О. Масельського.
Учасники семінару ознайомилися з навчально-матеріальною базою ліцею, кабінети якого оснащені найсучаснішім обладнанням.


01.03.2017 року відділом освіти та сектором у справах молоді  і спорту Коломацької РДА на базі Коломацького НВК   був організований та проведений районний етап  Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футбольна ліга України» серед учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів району та настільного тенісу серед юнаків та дівчат

Результати змагань з футзалу:
І місце – Коломацький НВК
ІІ місце – Різуненківський НВК
ІІІ місце – Шелестівський НВК

Результати змагань з настільного тенісу в командному заліку:
І місце – Різуненківський НВК
ІІ місце – Шелестівський НВК
ІІІ місце – Коломацький НВК

В особистому заліку серед юнаків.
І місце – Лупа Дмитро, Шелестівський НВК
ІІ місце – Богданов Олег, Шелестівський НВК
ІІІ місце – Кісь Іван, Різуненківський НВК.
В особистому заліку серед дівчат.
І місце – Грекова Яна, Різуненківський НВК
ІІ місце – Ткаченко Ангеліна, Різуненківський НВК
ІІІ місце – Євтушенко Олена, Різуненківський НВК.
Переможці та призери в особистому заліку отримали грамоти та спортивні медалі. Команди отримали спортивні кубки та грамоти  від голови Коломацької РДА та голови Коломацької районної ради

         


 

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Clock full
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форум директорів
Форма входу

Новини Педпреса
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RVO Kolomak © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz