П`ятниця, 24.11.2017, 10:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Коломацької РДА

Меню
Радимо відвідати
Погода
GISMETEO: Погода по смт.Коломак
Новини Освіта. U..

МАН

    Підсумковий протокол засідання журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016 /2017 навчальному році Коломацького району (Харківської області)

  Протокол захисту науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016/2017 навчальному році Коломацького району (Харківської області)

   Протокол оцінювання навчальних досягнень із базової дисципліни учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016 /2017 навчальному році Коломацького району (Харківської області)

Протокол заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016 /2017 навчальному році Коломацького району Харківської області

Про  підсумки проведення І  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 н.р.

Про відрядження учнів на ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 н.р.

Інформація про умови проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016/2017 навчальному році

 Мала́ Акаде́мія нау́к Украї́ни створена у 1995 році. 
  Сьогодні понад 300 позашкільних закладів різних типів визначені органами освіти базовими з        організації діяльності МАН України, яка є пріоритетною формою позашкільної освіти.
 Методологічна основа виховної діяльності МАН визначається Законом України «Про позашкільну  освіту», Законом України «Про загальноосвітній навчальний заклад», концепцією "Про позашкільну  освіту та виховання» тощо.
    У Законі України «Про позашкільну освіту» затверджено структуру МАН, до якої увійшли не тільки  позашкільні навчальні заклади, а й інші навчальні заклади як центри позашкільної освіти у  позааудиторний та позанавчальний час (загальноосвітні навчальні заклади незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, міжшкільні навчально-виробничі комбінати, професійно-технічні та вищі навчальні заклади І—ІІ рівнів акредитації).
Виконуючи функції позашкільної освіти, виховна діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість і захопленість вільним пошуком шляху до майстерності і розуміння змісту життя.
Навчально-виховний процес в МАН будується таким чином, щоб учні самостійно змогли стати практикувати у позашкільній діяльності для здобуття нових й додаткових знань, умінь і навичок.
У наукових гуртках одним з головних завдань є стимулювання кожного учня до самореалізації за допомогою засобів і методів, котрі йдуть на користь індивіду і всьому суспільству, що має на меті — виховання людини для суспільства, що постійно розвивається.
Кожен учень цього закладу може отримати статус слухача МАН. Після визначення теми науково-дослідної роботи, закріплення наукового керівника слухачі стають кандидатами або дійсними членами МАН. Для них участь у трьохетапному Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт є зазвичай обов'язковою.
Для досягнення програмних завдань та для сприяння пошукам членів, Вченою радою Інституту проблем виховання АПН України розроблена і впроваджується програма спецкурсу з основ науково-дослідної роботи, що має на меті допомогти зробити перші кроки наукового дослідження учням.

МанЛаб — лабораторний комплекс Національного центру «Мала академія наук України». МанЛаб пропонує допомогу у наукових та навчальних дослідженнях учням шкіл України в дистанційному та очному режимі. Лабораторний комплекс спеціалізується на дослідженнях у галузях природничого напрямку: фізика, хімія, біологія, географія, астрономія. МанЛаб використовує наукове та навчальне обладнання українських виробників та провідних виробників світу «Phywe», «Furier», «National Instrument», «Celestron» та ін.
Інтелект TV — інформаційно-пізнавальний інтернет-проект, надання інформації у якому організовано у формі телевізійного каналу.

 

 

 

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Clock full
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форум директорів
Форма входу

Новини Педпреса
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RVO Kolomak © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz