П`ятниця, 24.11.2017, 10:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Коломацької РДА

Меню
Радимо відвідати
Погода
GISMETEO: Погода по смт.Коломак
Новини Освіта. U..

травень


Науково-практичний семінар керівників місцевих органів управління освітою

30 травня 2017 року з 10.00 до 14.00 у приміщенні Чугуївської міської ради Харківської області  відбувся науково-практичний семінар керівників місцевих органів управління освітою за темою «Організація навчання дітей із особливими освітніми потребами у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів; ознайомлення з першим досвідом». Матеріали додаються.


30 травня о 10 годині на центральній площі смт.Коломак відбувся фестиваль національно – патріотичного виховання «Україна це я ! Україна – це ти ! Україна – це ми, Україна». Організаторами фестивалю виступили відділ культури та туризму РДА та сектор у справі молоді та спорту РДА.
З відкриттям фестивалю привітали дітей та учасників голова Коломацької РДА Яцюк С.М. та заступник голови Коломацької районної ради Усань О.В.
У фестивалі приймали участь команди Коломацького НВК  (команда «Гопак»), Різуненківського НВК (команда «Патріот») та Шелестівського НВК  (команда «Єдина Україна»).
Членами журі, що оцінювали виступи команд, були начальник відділу культури та туризму Коломацької РДА Сігетій Ю.М. та директор районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді РДА Капустюк О.І.
Команди виступили на різну тематику, фестиваль пройшов весело, діти з охотою виступали та з цікавістю спостерігали за виступами інших команд.
За результатами виступів журі надало:
1 місце зайняла команда «Патріот»,
2 – «Єдина Україна»,
3 місце команді «Гопак».
Цікавою несподіванкою на фестивалі стало те, що у двох учасниць на цей день припало день народження.
Іменинниці отримали від організаторів фестивалю подарунки.
По закінченню всі присутні прийняли участь у танцювальному флеш-мобі

     


Завдання та відповіді на тест ЗНО з англійської мови 2017 року


29 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття пришкільних таборів денного перебування дітей на базі Коломацького НВК, Різуненківського НВК та Шелестівського НВК.
Під час відпочинку діти матимуть змогу займатися в гуртках за різними напрямами позашкільної освіти, брати участь в спортивних змаганнях, творчих конкурсах, їздити на екскурсії. Також для дітей буде організовано дворазове харчування.

       


Відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди закінчення 2016/2017 навчального року


26 травня в загальнонавчальних закладах району відбулося свято - свято Останнього дзвоника

      


Про підсумки проведення урочистого збору учасників обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги»


На Харківщині відбувся ІІІ обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»


Відбулася сорок сьома обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»


16 та 18 травня 2017 року в 10-ти навчальних закладах Харківської області, визначених методом випадкової вибірки, проведено пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018, що передбачав апробацію інструментарію для основного етапу.
Кількість навчальних закладів Харківської області була найбільшою серед інших регіонів України.
Організаційно-методичний супровід пілотного етапу дослідження здійснювали Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».
Основний етап дослідження відбудеться в травні 2018 року.


Як будуть проведені шкільні іспити у 2017 році  МОН затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації

Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів у системі середньої освіти. Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.


23 – 24 травня 2017 року відбудеться сорок сьома обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: профільна, опорна, авторська».


18 травня в загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов День вишиванки

      


Згідно розпорядження голови Коломацької райдержадміністрації від 24.04.2017 року № 66 «Про затвердження складу комісії по огляду дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл Коломацького  району» комісія провела огляд готовності закладів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл району до своєчасного відкриття та належного функціонування під час оздоровчої кампанії 2017 року.
За результатами огляду комісією визначено, що  заклади освіти в Коломацькому районі готові до відкриття та належного функціонування під час оздоровчої кампанії 2017 року.

       


16.05.2017 року учні загальноосвітніх навчальних закладів Коломацького району зустрілись з представниками навчального центру Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна "Ландауцентр", де діти з захопленням ознайомилися з діючими фізичними макетами та спробували власноруч провести досліди, взяли участь у астрономічній, екологічній, фізичній та комп'ютерній локаціях.

       


У школах вшанують жертв геноциду кримських татар МОН рекомендує школам провести уроки, присвячені жертвам геноциду кримськотатарського народу

Міністерство освіти і науки рекомендує школам провести 18 травня інформаційні години, лекції, бесіди або тематичні уроки, присвячені Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу


16 травня учні 4 класу Шелестівського НВК склали ДПА з літературного читання

      


Про підсумки проведення обласного семінару-практикуму для директорів позашкільних навчальних закладів


Рекомендації учням щодо проходження ЗНО Поради щодо успішного виконання тестів у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь.


Молодь Харківщини відсвяткувала День Європи в Україні

14 травня  у Центральному парку культури та відпочинку ім. М.Горького  відбувся  Молодіжний захід під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації  Ю.О. Світличної з нагоди Дня Європи в Україні.
Головною ідеєю свята стало відзначення історичної для нашої країни події – затвердження Радою ЄС рішення про лібералізацію візового  режиму для громадян України.
У заході взяли участь  лідери молодіжного руху Харківщини та студенти усіх вишів регіону, кращі творчі колективи яких, подарували харків’янам та гостям міста яскраву концертну програму.


На Харківщині відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій 2017»


План заходів з відзначення Дня Європи в закладах освіти Харківської області у 2017 році


На Харківщині завершилися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з легкоатлетичного чотирьохборства


Наказ МОН № 624 від 21.04.2017 року Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»


10  травня в м.Чугуїв відбулися зональні щорічні спортивні змагання "Спорт протягом життя" з легкоатлетичного чотирьохборства. Коломацький район представляла команда Шелестівського НВК

      


Наказ ДНіО № 157 від 04.05.2017 року  “Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнського фізкультурно -патріотичного фестивалю школярів України «Козацький Гарт 2017»”


Міністр: у школах розпочались заходи до Дня пам’яті За словами Лілії Гриневич, необхідно формувати у дітей розуміння ролі українців у перемозі

У роботі МОН з підготовки до Дня пам’яті та примирення є два ключових пріоритети: формування у дітей розуміння важливої ролі українців у перемозі над нацизмом, а також усвідомлення ними зв’язку поколінь – подвигу українців у Другій світовій і героїчним захистом України сьогодні.


04.05.2017 року  відділом освіти та сектором у справах молоді  і спорту Коломацької РДА на базі Коломацького НВК був організований та проведений районний етап  з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
В особистому заліку серед дівчат місця розподілили так:
Стрибки  в довжину з розбігу:
І місце – Мирошник Світлана, Шелестівський НВК;
ІІ місце – Кривонос Марина, Шелестівський НВК;
ІІІ місце – Одноволова Дар'я, Шелестівський НВК.
 Метання м’яча: 
І місце – Мирошник Світлана, Шелестівський НВК;
ІІ місце – Кривонос Марина, Шелестівський НВК;
ІІІ місце – Зерній Лілія, Коломацький НВК.
Біг на 60 метрів:
І місце – Кривонос Марина, Шелестівський НВК;
ІІ місце – Мирошник Світлана, Шелестівський НВК;
ІІІ місце – Лябах Юлія, Коломацький НВК.
 Біг на 500 метрів:
І місце – Тихонова Алла, Різуненківський НВК;
ІІ місце – Кривонос Марина, Шелестівський НВК;
ІІІ місце – Мирошник Світлана, Шелестівський НВК.

В особистому заліку серед юнаків місця розподілили так:
           Стрибки  в довжину з розбігу:
І місце – Завгородній Микола, Коломацький НВК;
ІІ місце – Тихонов Володимир, Різуненківський НВК;
ІІІ місце – Кода Сергій, Шелестівський НВК.
Метання м’яча:
І місце – Завгородній Микола, Коломацький НВК;
ІІ місце – Рябов Денис, Коломацький НВК;
ІІІ місце – Тихонов Володимир, Різуненківський НВК.
Біг на 60 метрів:
І місце – Кода Сергій, Шелестівський НВК;
ІІ місце – Завгородній Микола, Коломацький НВК;
ІІІ місце – Гаврась Михайло, Шелестівський НВК.
Біг на 800 метрів:
І місце – Завгородній Микола, Коломацький НВК;
ІІ місце – Ледней Максиміліан, Коломацький НВК;
ІІІ місце – Кода Сергій, Шелестівський НВК.

В загальнокомандному заліку команди зайняли такі місця:
І місце – Шелестівський НВК
ІІ місце – Коломацький НВК;
ІІІ місце – Різуненківський НВК.
Переможці та призери в особистому заліку отримали грамоти та спортивні медалі. Команда, яка посіла І місце в загальнокомандному заліку отримала спортивний кубок та грамоту, а призери отримали грамоти  від голови Коломацької РДА та голови Коломацької районної ради.

    


 

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Clock full
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форум директорів
Форма входу

Новини Педпреса
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RVO Kolomak © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz